Temat: Inne skrzyneczki

Tak sobie ostatnio będąc w BM myślałem nad tym aby może umieścić jeszcze z 2-3 skrzyneczki w innych miejscach ? Jak wiadomo BM chociaż stosunkowo mały to jednak spory wink i jednak żadko kiedy jesteśmy właśnie koło Groty Komonieckiego.
Jeśli bylibyście ZA to ja mogę coś zorganizować w części Północno-Wschodniej BM np w okolicach Blizniaków albo Gancarza.
Co sądzicie na temat takiego pomysłu ?

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

2

Odp: Inne skrzyneczki

Hmmmmm. Teksański, ciekawym miejscem mogłaby być Przeł. Panienka na skrzyżowaniu szlaków żółtego (Inwałd-Bliźniaki) i zielonego z Andrychowa na Groń JPII. Teren mało uczęszczany, właściwie zapomniany. wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

3

No tak jak pisałem to temat do ustalenia co i gdzie smile Także przydałaby sie skrzyneczka przecież po drugiej stronie Soły czyli w części zachodniej.Wstyd się przyznać ale nie byłem dalej na zachód niż na Przełęczy Kocierskiej !!! sad((((

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

4

Temat innych skrzyneczek już się pojawił, ale przycichło ostatnio jakoś  hmm  trzeba będzie do niego wrócić  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile