501

Odp: Przedstaw się!

Hej, hej...  wink Radioamatorze - witamy u nas  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

502

Odp: Przedstaw się!

Do zobaczenia na szlaku. smile

Zapraszam serdecznie na:
http://www.sp9kup.andrychow.eu

503

Odp: Przedstaw się!

Witam,
Mam na imię Piotr, rocznik '90. Pochodzę z Oświęcimia a w Beskid Mały zaglądam już od niepamiętnych czasów smile

504

Odp: Przedstaw się!

FaunaPolskiTV napisał/a:

Witam,
Mam na imię Piotr, rocznik '90. Pochodzę z Oświęcimia a w Beskid Mały zaglądam już od niepamiętnych czasów smile

Ano, witaj  na forum, być może kiedyś spotkamy się na szlaku w BM smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

505

Odp: Przedstaw się!

FaunaPolskiTV napisał/a:

Witam,
Mam na imię Piotr, rocznik '90. Pochodzę z Oświęcimia a w Beskid Mały zaglądam już od niepamiętnych czasów smile

Witamy filmowca smile Oglądnąłem kilka filmików smile  Super big_smile

506

Odp: Przedstaw się!

Witaj Piotrze. smile Cieszy nas bardzo, że mamy Cię w naszym gronie. Twoje zainteresowania bardzo przydadzą się dla wzbogacania naszego kącika faunistycznego smile. Widzę, że obserwacja zwierząt sprawia Ci wielką frajdę ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

507

Odp: Przedstaw się!

Witam Piotrze smile Nasze grono chyba jest już w pełni florystyczno-faunistyczne hmm

508

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Piotrze smile

Obejrzałam wszystkie filmiki - świetnie pokazują to o czym niby się wie, widziało, ale dopiero w połączeniu z nazwą nabiera konkretnego kształtu i można powiedzieć - też spotkałam wink big_smile

Najbardziej się ucieszyłam z filmiku z gniewoszem - teraz jestem już pewna, że go widziałam, chociaż nie w BM-ie smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

509

Odp: Przedstaw się!

Witajcie, z tej strony Bartek big_smile Pasją do gór zapałałem nagle jakieś 3 lata temu i tak się zaczęły moje wojaże. Widzę tutaj osoby z innych for internetowych. To miło widzieć znajome paszcze big_smile Mieszkam w okolicach Dąbrowy Górniczej mam 21 lat i to chyba na razie tyle, co może Was zainteresować na mój temat smile

Pozdrawiam!

510

Odp: Przedstaw się!

Bart_90 napisał/a:

Witajcie, z tej strony Bartek big_smile Pasją do gór zapałałem nagle jakieś 3 lata temu i tak się zaczęły moje wojaże. Widzę tutaj osoby z innych for internetowych. To miło widzieć znajome paszcze big_smile Mieszkam w okolicach Dąbrowy Górniczej mam 21 lat i to chyba na razie tyle, co może Was zainteresować na mój temat smile

Pozdrawiam!

Witaj smile Reszta się okaże w kroju big_smile Górale, to jak rodzina. smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

511

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Bart_90  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

512

Odp: Przedstaw się!

kris_61, Ciebie kojarzę z innego forum! Możliwe? :-)

513

Odp: Przedstaw się!

Bart_90 napisał/a:

kris_61, Ciebie kojarzę z innego forum! Możliwe? :-)

Bardzo możliwe smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

514

Odp: Przedstaw się!

Napisałem już kilka postów, ale się nie przedstawiłem. Mam na imię Darek mam 45 lat jestem dziadkiem mam dwu letniego wnuka od roku jestem emerytem. Na forum trafiłem będąc w szpitalu skakałem po internecie tak trafiłem do was. Nie myślałem że górskich "wariatów"jest tak dużo, ja z tej miłości kupiłem sobie kawałeczek Koconia, teraz mam gdzie uciekać od codziennych szarości życia .Witam wszystkich.

515

Odp: Przedstaw się!

Witaj darmando już oficjalnie big_smile.  "Wariaci" owszem, ale pozytywnie zakręceni big_smile wink

Bart_90 Ciebie również witam w naszym gronie big_smile i do zobaczenia gdzieś na szlaku wink

Ostatnio edytowany przez nena (2011-12-18 11:41:40)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

516

Odp: Przedstaw się!

darmando napisał/a:

Napisałem już kilka postów, ale się nie przedstawiłem. Mam na imię Darek mam 45 lat jestem dziadkiem mam dwu letniego wnuka od roku jestem emerytem. Na forum trafiłem będąc w szpitalu skakałem po internecie tak trafiłem do was. Nie myślałem że górskich "wariatów"jest tak dużo, ja z tej miłości kupiłem sobie kawałeczek Koconia, teraz mam gdzie uciekać od codziennych szarości życia .Witam wszystkich.

Witaj darmando smile  Ano lepiej późno niż wcale. wink W takim razie pewnie nie raz Cię w tym Koconiu nawiedzimy  lol

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

517

Odp: Przedstaw się!

Witaj darmando  smile - jeszcze jeden prawdziwy dziadek  hmm   to fałszywa prababcia już pogrzebana  wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

518

Odp: Przedstaw się!

Witaj dormado w gronie dziadków big_smile
I pomyśleć, że też mogłem być od 15 lat emerytem, gdybym z kopalni Piast po 10 latach się nie zwolnił sad
Za błędy trzeba płacić, tzn. harować teraz do......
Do zobaczenia na szlaku smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

519

Odp: Przedstaw się!

Panie Marku żałuj pan żałuj. tongue  tongue  tongue

520

Odp: Przedstaw się!

sad  sad  sad

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

521

Odp: Przedstaw się!

darmando napisał/a:

Panie Marku żałuj pan żałuj. tongue  tongue  tongue

Witam kolegę emeryta po fachu. smile

Góroczub.

522

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich. Mam na imię Zygmunt mieszkam w Gilowicach a pracuję w Wadowicach. Świata nie widzę poza Beskidem Małym (gdy zerknę przez okno  wink  ) No i codziennie rozjeżdżam te góry  wink  (udając się do pracy). Mam hopla na punkcie historii regionalnej.

523

Odp: Przedstaw się!

Zygmo
nie wiem dlaczego, ale czuję w Tobie przyjaznną duszę big_smile
Niech Twoje codzienne wyjazdy w BM dadzą Ci satysfakcję smile
Myslę, że sie poznamy smile smile smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

524

Odp: Przedstaw się!

Zygmo napisał/a:

Witam wszystkich. Mam na imię Zygmunt mieszkam w Gilowicach a pracuję w Wadowicach. Świata nie widzę poza Beskidem Małym (gdy zerknę przez okno  wink  ) No i codziennie rozjeżdżam te góry  wink  (udając się do pracy). Mam hopla na punkcie historii regionalnej.


Przez Krzeszów jeździsz do Wadowic?

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

525

Odp: Przedstaw się!

Tak przez Krzeszów. Mogę jeszcze jechać przez Przeł. Kocierską jak otworzą drogę.