1

Temat: Leskowiec

Mam prośbę do tambylców czyli znawców Leskowca i okolic na który to Leskowiec wybieram się X lat.Czy z Andrychowa do Rzyki Jagódki jedzie komunikacja miejska? Ponoć jedzie tam autobus linii 7 i 17,chodzi o rozkład jazdy w tygodniu. Czy któryś z nich dojedzie na przystanek Rzyki-Mydlarze?I najważniejsze pytanie,gdzie zejść z Leskowca by jak najłatwiej dostać cię komunikacją zbiorową do Bielska lub Andrychowa?Bo niechciałbym wracać tą samą trasą .

Góroczub.

2

Odp: Leskowiec

Mirku jest linia autobusowa numer 7.

Poniżej podaję Ci rozkład dla dni tygodnia i soboty/ niedzieli.
Zejść należy niestety tą samą trasą do Rzyk, możesz jedynie sobie zmienić szlak np. z czarnego na serduszkowy, żeby dostać się z powrotem do Andrychowa. Bo z Rzyk masz najszybciej.

DNI TYGODNIA

Linia 7  - Odjazdy z Rzyki Mydlarze - Kuźnia – KIERUNEK : Andrychów Dworzec autobusowy

04:59
06:02
06:33
07:01
08:03
09:12
10:40
11:38
12:23
13:22
14:33
14:53
15:33
15:55
16:53

Linia 7 - Odjazdy z Andrychów Dworzec Autobusowy -  KIERUNEK: Rzyki Mydlarze - Kuźnia

04:31
05:35
06:05
06:33
07:35
08:44
10:10
11:10
11:55
12:54
14:05
14:25
15:05
15:27
16:25

SOBOTA / NIEDZIELA

Nie ma w weekendy odjazdów do Andrychowa z przystanku Rzyki Mydlarze – Kuźnia tylko z Rzyki Jagódki (trzeba zejść przystanek niżej do pętli)

Linia 7 - Odjazdy dla Rzyki Jagódki I do  Andrychów dworzec autobusowy

04:53
06:42
08:00
09:32
10:52
12:55
14:42
16:35
18:25
21:12

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: Leskowiec

Dzięki, poradzono mi też rozpatrzyć opcję zejścia zielonym do Inwałdu.Lugnę na mapę i poczekam na prognozę pogody, mam jeszcze 2 tygodnie czasu.

Góroczub.

4

Odp: Leskowiec

mirek napisał/a:

Dzięki, poradzono mi też rozpatrzyć opcję zejścia zielonym do Inwałdu.

No można też do Inwałdu, tylko nie wiem czy są jakieś autobusy, ale na pewno są  jakieś BUS-y z Karakowa do B-B.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

5

Odp: Leskowiec

nena napisał/a:
mirek napisał/a:

Dzięki, poradzono mi też rozpatrzyć opcję zejścia zielonym do Inwałdu.

No można też do Inwałdu, tylko nie wiem czy są jakieś autobusy, ale na pewno są  jakieś BUS-y z Karakowa do B-B.

Autobusy ponoć są z Inwałdu, ale pkp też jest.Sprawdzę tą i tą drugą możliwość komunikacji, jeszcze raz dzięki za info.

Góroczub.

6

Odp: Leskowiec

No i tak, po rozpatrzeniu ZA I PRZECIW wybrałem dwie opcje .Wejście na Leskowiec od Rzyki  Jagódki serduszkiem białym , zejście będzie do Inwałdu zielonym lub do Rzyki Praciaki czerwono-zielono-żółtym.Decyzja zapadnie w schronisku uwzględniając warunki atmosferyczno-czasowe.

Góroczub.

7

Odp: Leskowiec

mirek napisał/a:

No i tak, po rozpatrzeniu ZA I PRZECIW wybrałem dwie opcje .Wejście na Leskowiec od Rzyki  Jagódki serduszkiem białym , zejście będzie do Inwałdu zielonym lub do Rzyki Praciaki czerwono-zielono-żółtym.Decyzja zapadnie w schronisku uwzględniając warunki atmosferyczno-czasowe.

Zejście do Rzyk Praciaków z Leskowca czerwonym przez Anulę, Łamaną Skałę do górnej stacji wyciagu na Czarnym Groniu, a następnie zejście bezszlakowe w dół do drogi wzdłuż wyciągu do przystanku Rzyki Praciaki Pętla, albo zejście wcześniej za Smrekowicą żółtym też do tej samej drogi o przystanku Rzyki Praciaki Pętla. Pierwsza opcja bardziej łagodna, nie licząc zejścia wzdłuż wyciągu (tu bardziej stromo, ale krótki odcinek).
Zielonym do Inwałdu nigdy nie szłam.

Może Ci się przydadzą odjazdy z przystanku Rzyki Praciaki Pętla do Dworca Autobusowego w Andrychowie dla dni tygodnia.

Linia 7 - Odjazdy dla Rzyki Praciaki Pętla - KIERUNEK: Andrychów Dworzec Autobusowy

04:55
06:05
07:04
08:05
09:12
10:17
11:22
13:17
14:34
15:37
16:37
17:53
19:01
20:53
22:53

Życzę udanej wycieczki i czekam na jakąś relację smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

8

Odp: Leskowiec

Jeszcze raz dzieki, mozliwe że wybiorę opcję zejścia pod kolejką. Coś mnie się kojarzy że kiedyś pokonywałem tą trasę z Darkiem idąc do Stacha na Gibasach.Tyle że w odwrotnym kierunku.

Góroczub.

9

Odp: Leskowiec

A co do relacji to nie mogę nic obiecać, coś nie bardzo wychodzi mi wklejanie zdjęć.

Góroczub.