Temat: 01 Nowa strona - Logowanie

Od kilku dnia strona beskidmaly.pl zmieniła swój image. Aby ułatwić wam życie będę opisywał poszczególne możliwości w nowym serwisie. Zaczynamy od najważniejszej rzeczy - LOGOWANIE do serwisu

Aby zalogować się do serwisu należy wpisać własny login i hasło podane podczas rejestracji na forum i kliknąć ZALOGUJ.  W serwisie obowiązuje te same dane co na forum. Panel logowania znajdziesz w lewym górnym rogu strony. Znajduje się on na większości podstron serwisu.

http://www.fdm.szkolenia.cal.pl/logowanie1.jpg

Jeżeli nie jesteś naszym forumowiczem. Możesz się zarejestrować klikając link  Zarejestruj się! Zostaniesz przeniesiony do strony z formularzem rejestracyjnym.

Jeżeli zapomniałeś hasła klikasz link Zapomniałem hasła!. Zostajesz przeniesiony do formularza, który umożliwi Ci odzyskanie hasła do serwisu. Pod warunkiem , że wcześniej rejestrowałeś się na naszym forum.


Jeśli pomyślnie zalogowałeś się do serwisu, zamiast panelu logowania zobaczysz swojego avatara (jeśli nie masz własnego avatara na forum to bedzie to grafika przyporządkowana forumowiczom bez avatara). Poniżej znajdują się dwa linki:

1. Pierwszy z nich to:  Panel użytkownika - dzięki któremu możesz przejść do panelu użytkownika, który jest tak na prawdę sercem całego serwisu. Ale o tym w następnych częściach przewodnika.

2. Wyloguj - możesz wylogować sie z serwisu.

http://www.fdm.szkolenia.cal.pl/logowanie2.jpg

2

Odp: 01 Nowa strona - Logowanie

Czy można się dowiedzieć co to za hopśtosy przy wchodzeniu na forum? Czy potrzebna nagle stała się weryfikacja wchodzących sposobem na; NIE JESTEM ROBOTEM?I co to na okienko czatu które wyświetla obcojęzyczne teksty?

Góroczub.

3

Odp: 01 Nowa strona - Logowanie

mirek napisał/a:

Czy można się dowiedzieć co to za hopśtosy przy wchodzeniu na forum? Czy potrzebna nagle stała się weryfikacja wchodzących sposobem na; NIE JESTEM ROBOTEM?I co to na okienko czatu które wyświetla obcojęzyczne teksty?

Okienko czatu zauważyłam, ale logowałam się jak zawsze - bez problemów.

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Odp: 01 Nowa strona - Logowanie

Z tym logowaniem jest różnie, raz normalnie a raz siakaś weryfikacja typu ; kliknij na foty z rowerem. I wyskakuje takie coś;     Jeszcze jeden krok
Prosimy o wypełnienie kontroli bezpieczeństwa, aby wejść na www.beskidmaly.pl.

Ostatnio edytowany przez mirek (2021-01-25 12:51:37)

Góroczub.

5

Odp: 01 Nowa strona - Logowanie

Witam,

Czat był w formie ciekawostki. Został odinstalowany. Logowanie powinno działać bez zmian. Pojawiły się natomiast zabezpieczenia przed atakami na naszą stronę. Stąd po kilku wejściach na stronę może pojawić się okienko z potwierdzeniem, czy jest to osoba czy bot. Dziennie mamy około 1500 wejść botów.

6

Odp: 01 Nowa strona - Logowanie

No to trudno, najwyżej mniej często będę tu zaglądał.Nie bawi mnie szukanie zdjęć gdzie jest łódka lub rower.

Góroczub.

7

Odp: 01 Nowa strona - Logowanie

mirek napisał/a:

Z tym logowaniem jest różnie, raz normalnie a raz siakaś weryfikacja typu ; kliknij na foty z rowerem. I wyskakuje takie coś;     Jeszcze jeden krok
Prosimy o wypełnienie kontroli bezpieczeństwa, aby wejść na www.beskidmaly.pl.


Mirku
mam podobnie. Raz wchodzę na Forum bez problemu, innym razem domaga się weryfikacji przeglądarki , albo kontroli bezpieczeństwa. Skoro jednak to ma nas zabezpieczyć przed botami, to trzeba się przyzwyczaić.

Nie wiem, jakie jest innych zdanie o czacie, ale wydaje mi się, że w naszym przypadku chyba by się ten pomysł nie przyjął jako forma porozumiewania się. Myślę, że odwiedzamy Forum lub stronę BM o różnych porach. Szukamy albo konkretnych informacji, albo coś sobie czytamy, albo po prostu odpowiadamy na konkretny post. Pogaduchy na żywo ???. Nie sądzę. Ale mogę się oczywiście mylić. big_smile
Niemniej cieszy bardzo, że Admin cały czas z nami jest i o nas dba ! smile Przy okazji - pozdrawiamy ! big_smile

Ostatnio edytowany przez nena (2021-01-26 20:59:33)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/