Strona główna  /  Informacje  /  Namiot 3-osobowy Beaver 3 High Peak

Namiot 3-osobowy Beaver 3 High Peak

Namiot 3-osobowy Beaver 3 High Peak

 

Kupując namiot oczekujesz wygodnego odpoczynku na biwaku, i to nawet dla trzech osób? Namiot Beaver 3 firmy High Peak to najlepsze potwierdzenie na to, że biwakowanie może stać się przyjemnością w najlepszej formie.

 

Namiot Beaver 3 jest bardzo przestronny. Jedna obszerna sypialnia zapewnia bezproblemowy nocleg trzem osobom, a dzięki wykonaniu z materiału oddychającego możesz być pewien, że po nocy w środku nadal będzie świeżo, a temperatura pozostaje optymalna. Oprócz tego tropik wytrzymały jest na deszcz do 1000mm słupa wody, co powoduje, że Beaver 3 idealnie znajdzie zastosowanie w okresie wakacyjnym. Podczas letniego deszczu, możesz być pewien, że wilgoć nie dostanie się do środka. Również od spodu - podłogę stworzono ze sto procent polietylenu, który idealnie izoluje od podłoża. Koniec z dyskomfortem i zaziębieniem powodowanym wilgocią z ziemi!

Namiot Beaver 3 polecamy na piesze albo rowerowe wycieczki. Po spakowaniu posiada małe rozmiary, jego waga jest niewielka, dzięki wykorzystaniu nowych materiałów, np. szklanego włókna, a instalacja - nie powoduje problemów.

 

Kup w sklepie!

 

 

 

  Zaloguj lub zarejestruj się, aby dodać sugestię

Podziel się z przyjaciółmi:


Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne


zwyciezcy-konkursu-ii-oblezenie-warowni-inwald

Zwyciężcy Konkursu - II Oblężenie Warowni Inwałd

konkurs-ii-oblezenie-warowni-inwald

Konkurs - II Oblężenie Warowni Inwałd

sprzeciw-dla-strefy-przemyslowej-w-lipniku

Sprzeciw dla strefy przemysłowej w Lipniku

konkurs-foto-majowka

Konkurs - Foto majówka