Namiot Tessin 5 High Peak Autor : Martens kategoria: NamiotyNamiot Tessin 5 firmy High Peak umożliwi Waszej rodzinie 5-osobowej rozkoszować się biwakiem w wygodnych warunkach.


Na wygodę wpływa m.in. dobra organizacja przestrzeni. Namiot Tessin 5 posiada przedsionek, który może być wykorzystany jako kuchnia, spiżarka czy gospodarcze pomieszczenie. Posiada nawet przegrodę na naczynia, dlatego zaoszczędzicie miejsce w środku namiotu. Przestrzeń użytkowa i sypialna będą od siebie oddzielone, gwarantując Wam wygodę nawet w lesie. W trakcie noclegu z dala od domu bardzo często problemem są owady, szczególnie komary. Żeby uniknąć ich wlatywaniu do środka namiotu, Tessin 5 posiada przy wejściu zamocowaną moskitierę. Co powoduje że możecie mieć rozsunięte drzwi, a w tym samym czasie rozbijać namiotów bez problemu o to, że sen zaburzy Wam nieproszony gość.

Namiot Tessin 5 jest odporny na wodę aż do 3000mm słupa wody, co powoduje, że nawet intensywna ulewa nie przedostanie się do środka. To również zasługa szwów klejonych i poliestru odpornego na wodę, który ochroni przed naprawdę intensywnym opadem deszczu. Oprócz tego, z pomocą szybom stworzonym z plastiku przeczekacie burzę w namiocie, a w tym samym czasie podglądając przyrodę za oknem. Oprócz tego specjalne wentylacyjne wloty zapewniają wymianę powietrza.

 

Tessin 5Tessin 5